Jak rezervovat masáž?

Jak rezervovat masáž?

Na mých stránkách si teď můžete v klidu rezervovat termíny v mém novém rezervačním kalendáři.

Pár základních pravidel:

  1. Slevomat voucher – prosím zadejte číslo voucheru do okénka poznámek a kliknout pouze “ Rezervovat Termín “ termín bude následně schválen adminstrátorem a také v rozhraní slevomatu, tudíž obdržíte dva e-maily. Pozor vyčkejte schvalovací email z důvodu obsazenosti a přednosti soukromým rezervacím, Ne každá slevová rezervace bude schválena, děkuji za pochopení. Online platba znamená že bude platit kartou a jelikož jste již platbu provedly na Slevovém portálu tato možnost se vás netýka.
  2. Platba hotovostí na místě – zadejte do poznámek “ budu platit hotovostí na místě “ a klikněte pouze “ Rezervovat Termín “ následně vyčkejte schvalovací e-mail od administrátora
  3. Bezpečná platba Platba online – vyberte si vámi požadovanou masáž v dropdown menu, vyplňte vaše údaje a proveďte platbu buďto převodem na ůčet nebo kreditní či debitní kartou. Políčko číslo voucheru prosím ignorujte, Termín je okamžitě schválen po přijetí platby a vy se můžete těšit na masáž. Tuto možnost preferuji, platba online je naprosto bezpečná.
  4. 90 a 30 min másáže si rezervujte v termínu kdy po vašem zvoleném termínu je ješťe volný termín z důvodu hodinových slotů v rezervačním systému, a 30 min masáže pouze v denních termínech do 17h, večerní termíny pouze hodinové masáže a delší. Případně mi zavolejte na 739 700 280.
  5. Zrušení či změna termínu – zašlete mi e-mail na info@jirisaidl.com s původně rezervovaným termínem a požadovaným novým termínem dle rezervačního kalendáře a já provedu změnu v rozhraní sám, Prosím neblokujte další termíny než se zruší ten původní jinak vám může býti ůčtována cena dvakrát, děkuji za porozumění.
  6. Rezervaci na ten samý den – Pouze telefonicky na 739 700 280 a beru pouze stálé klienty a nebo akutní bolesti zad, není možné využít slevomat vouchery ! 

Jakékoliv problémy s rezervacemi prosím telefonicky na 739 700 280 nebo na e-mail info@jirisaidl.com

Děkuji a budu se těšit váš masér  Namaste Jiri Saidl

 

 

 

Add Comment