Na masáž když nic nebolí

Na masáž když nic nebolí

Proč chodit na masáže? Když nemůžeme spát, cítíme se neustále unaveni, bolí nás záda klouby?! Ano to je přesně ten čas když už je za pět minut dvanáct.

Na masáže na rozdíl od Physiotherapie či rehabilitace se chodí když nic nebolí! V ten moment kdy si zarezervujete masáž u svého oblíbeného maséra či masérky vás vesmírná energie začne připravovat na seanci plnou relaxace, pohody a uvolnění a samotná masáž je pak souhrn toho všeho a vy se po masáži citíte připraveni lehce zdolávat problémy každodenního života.

Naše tělo je jak auto, potřebuje čas od času vytunit a nastartovat tu vesmírnou energii která v nás hříma ale přes všechny ty blokace, stress a bolesti nemůže plynně proudit a balancovat naše těla tak jak by měla.

„The heart creates the mind, the mind creates the body, the body follows the mind, the mind follows the heart“

„Maximálně relaxačního a uzdravujícího účinku je dosahováno zejména díky tomu, že sestava hmatů respektuje rozložení energetických drah (meridiánů) a akupunkturních bodů lidského těla. Důkladné, avšak jemné provedení masáže působí blahodárně na Váš centrální nervový systém, uvolňuje, zklidňuje a regeneruje ztuhlé a unavené svalstvo namáhané jednostranným zatížením, přetížením nebo naopak nedostatkem pohybu či napětím vyvolaným stresem – to se týká především svalstva šíje a zad. Spolu s vyladěním energií v těle a speciální meditativní hudbou je masáž prožitkem regenerujícím Vaše síly, odstraňujícím únavu, bolesti hlavy, stress, vnitřní napětí a psychickou vyčerpanost.  Zavítejte do vnitřních krajin, kde sídlí Váš samoléčitelský princip a samy napomozte při jeho aktivaci.“

Add Comment