Telefon +420 739 700 280
Kontakt:

Masáže

Pro aktivní  životní styl je másáž tím nejvhodnějším způsobem relaxace a regenerace. Po tréninku, po práci, po víkendu na chatě, atd. je masáž přesně to co by si každý měl dopřát a darovat svému tělu tzv. „Me Time“

  • Masáž je soustava hmatů s regeneračním, nebo preventivním účinkem. Pomáhá udržovat dlouhodobou tělesnou kondici, i lidem, kteří mají svaly ochablé (po zranění, znehybnění). Má mnoho prospěšných účinků na stav svalů, kloubů, šlach a ostatních tkání a orgánových systémů. Rozrušuje svalové zatvrdliny a pravidelnou aplikací zabraňuje jejich opětovnému vzniku. Pomáhá vyrovnávat následky způsobené jednostrannou činností, přetěžováním a nesprávným držením těla. Tím se výrazně podílí na prevenci bolesti zad a kloubů. Prokrvením kůže a podkoží zlepšuje zásobování těchto tkání živinami a kyslíkem, čímž zpomaluje stárnutí. Podporuje krevní oběh, zabraňuje vzniku otoku a usnadňuje srdeční činnost.
  • Pravidelné masáže mají také obrovský podíl na zmírněni stresových situací dnešního zrychleného světa a pomáhají je nám zvládat s přehledem a konfidencí.