Doer Medical Aloe vera & vitamín E 100 ml

599 

Revoluční, hedvábně jemný lubrikační gel a tělový kondicionér na bázi silikonu. Základem nového revolučního složení je přípravek Doer Medical Silk obohacený o Aloe vera s antibiotickými účinky proti zánětům pokožky a proti plísním a o vitamín E s antioxidační aktivitou a protizánětlivými vlastnostmi. Významně podporuje prokrvení intimních partií muže i ženy, zásadně zlepšuje kvalitu intimního prožitku obou partnerů i bez použití kondomu.

Katalogové číslo: 0009-1 Kategorie: Štítků: , , , , , Product ID: 2162

Popis

Revoluční, hedvábně jemný lubrikační gel a tělový kondicionér na bázi silikonu. Základem nového revolučního složení je přípravek Doer Medical Silk obohacený o Aloe vera s antibiotickými účinky proti zánětům pokožky a proti plísním a o vitamín E s antioxidační aktivitou a protizánětlivými vlastnostmi. Významně podporuje prokrvení intimních partií muže i ženy, zásadně zlepšuje kvalitu intimního prožitku obou partnerů i s použitím kondomu. Je vhodný i pro masáže partneru.

Popis

Složení Doer Medical Aloe vera vylučuje lepivost či jakékoliv drhnutí, nikdy nezasychá, nežmolkovatí, účinek trvá velmi dlouho. Je vhodný i jako tělový kondicionér na pokožku, desinfikuje a urychluje hojení drobných poranění. Vitamín E podporuje regeneraci kůže, omlazuje organismus a přispívá ke zlepšení potence. Vitamín E může pomoci zvrátit poševní atrofii v přechodu a snížit náchylnost k poševním infekcím, jakož i předmenstruační tenzi.

KDY DOER MEDICAL ALOE VERA & VITAMíN E POMÁHÁ:

– je prevencí vzniku odřenin vagíny v průběhu pohlavního styku,
– zabraňuje vzniku opruzenin a vnějších hemoroidů,
– významně zvyšuje intimní prožitek zejména při použití kondomů,
– je možné jej použít i jako tělový kondicionér na pokožku,
je vhodný i pro masáže

Složení
Cyclomethicone, Dimethicone, Dimethiconol, Glycine Soja, Aloe Barbadensis, Tocopherol
Jak používat
Aplikujte množství dle potřeby, stačí pár kapek, kde je potřebná lubrikace nebo zvlhčení.
Balení
100 ml
Upozornění
Lubrikační gel by neměli používat osoby se známou alergií na Aloe barbadensis nebo sóju. Skladujte při pokojové teplotě. Nevystavujte přímému slunečnímu světlu. Není antikoncepčním prostředkem.

Další informace

Glide 4 You 100 ml

Univerzální lubrikační prostředek Glide 4 younové generace na bázi silikonu je pH neutrální a je vhodný pro muže i ženy a pro všechny typy pokožky.

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí “Doer Medical Aloe vera & vitamín E 100 ml”