Doer Medical Silk 100 ml

499 

Katalogové číslo: 0009-1-1 Kategorie: Štítků: , , , , , Product ID: 2164

Popis

Doer Medical Silk je silikonový, hedvábně jemný lubrikant, speciálně určený pro jemnou a citlivou pokožku ženy. Jeho účinek trvá velmi dlouho a nikdy nezasychá. Speciální složení vylučuje lepivost či jakékoliv drhnutí.

Popis

Je řada důvodů v životě ženy, které způsobují nedostatečnou vaginální vlhkost. Patří mezi ně zejména: stres, před a po porodní stavy, operační zákrok, chemoterapie, užívání antikoncepce, používání kondomů, menopauza aj. Potřeba dodatečného zvlhčení je zcela normální a běžná skoro pro každou ženu. Použití lubrikačního prostředku může tuto potřebu jednoduše vyřešit.
Doer Medical Silk efektivně řeší první příznaky vaginální suchosti – pálení až mírné bolesti, svědění, pocit tlaku, opakující se vaginální infekce, bolesti při sezení a nošení kalhotek, drobná krvácení při pohlavním styku nebo dispareunie (druh sexuální poruchy projevující se bolestivou souloží).

KDY DOER MEDICAL SILK POMÁHÁ:

– je prevencí vzniku odřenin vagíny v průběhu pohlavního styku a při aplikaci menstruačních tamponů,
– zabraňuje vzniku opruzenin a vnějších hemoroidů,
– usnadňuje vyjmutí menstruačních tamponů po koupání na veřejném koupališti,
– významně zvyšuje intimní prožitek zejména při použití kondomů,
– je možné jej použít i jako tělový kondicionér na pokožku,
– je vhodný i pro masáže.
Složení
Dimethicone, Dimethiconol, Cyclomethicone
Jak používat
Aplikujte potřebné množství (stačí pár kapek) na jakoukoliv část těla, kde je potřebná lubrikace či zvlhčení.
Balení
100 ml
Upozornění
Uchovávejte při pokojové teplotě. Nevystavujte přímému slunečnímu záření. Není antikoncepčním prostředkem. Neobsahuje vodu. Vhodný k použití s kondomy. Nežmolkovatí. Výrobek je bez vůně či zápachu, bez konzervačních přísad. Neobsahuje oleje, tuky ani žádné jiné látky biologického původu. Nezanáší póry v pokožce. Uchovávejte při pokojové teplotě. Nevystavujte přímému slunečnímu světlu.

Další informace

Glide 4 You 100 ml

Univerzální lubrikační prostředek Glide 4 younové generace na bázi silikonu je pH neutrální a je vhodný pro muže i ženy a pro všechny typy pokožky.

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí “Doer Medical Silk 100 ml”